Inwestycja otoczona zielenią

Inwestycja "Wyszyńskiego 1" powstaje w Kostrzynie nad Odrą, blisko centrum i parku, w otoczeniu drzew. Daje to mieszkańcom osiedla doskonały dostęp do punktów handlowych, usługowych, marketów, a jednocześnie jest to cicha i spokojna okolica. Budynek będzie miał kameralnycharakter. Na parterach przewidziana jest nieuciążliwa działalnośc usługowa, natomiast kolejnych kondygnacjach zlokalizowanych zostanie 51 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiedzialne są pracownie Arplan i AR+.

Wizualizacje

Terminy inwestycji

Rozpoczęcie przedsrzedaży mieszkań - Lipiec 2017r.
Rozpoczęcie prac budowlanych - Lipiec 2017r.
Zakończenie prac budowlanych i przekazanie mieszkań - IV kw. 2018r.

Standard wykończenia, sposób i opis zagospodarowania nieruchomości wspólnej

Standard wykończenia, sposób i opis zagospodarowania nieruchomości wspólnej.
Budynek 4-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, kryty dachem dwuspadowym o nachyleniu 30 stopni składający się z dwóch segmentów, realizowany w technologii tradycyjnej murowanej zlokalizowany na inwestycji „Wyszyńskiego 1” w Kostrzynie nad Odrą.

1. Budynek posadowiony na żelbetowych ławach na podkładzie z chudego betonu. Ściany fundamentowe wykonane w technologii bloczków betonowych gr. 24cm.
2. Ściany nośne wewnętrzne w kondygnacjach naziemnych wykonane w technologii bloczków silikatowych typu SILKA gr. 24cm.j.
3. Wewnętrzne ściany wydzielające mieszkania pomiędzy sobą oraz od komunikacji ogólnej z bloczków typu SILKA E24 gr. 24cm na zaprawie cienkowarstwowej.
4. Ściany zewnętrzne wykonane w technologii dwuwarstwowej: ściany nośne z bloczków typu SILKA gr. 18cm i 24 cm oraz izolacja termiczna z elewacyjnych płyt styropianowych gr. 15 cm z wykończeniem cienkowarstwowym tynkiem zewnętrznym.
5. Ściany działowe wykonane w technologii z betonu komórkowego o gr 8 cm.
6. Konstrukcja stropów wszystkich kondygnacji wykonane w technologii płyty żelbetowej o grubości 18 cm i 20 cm wylewanej na mokro na placu budowy.
7. Dach – więźba drewniana kryta dachówką ceramiczną.
8. Wykończenie elewacji przewidziano jako systemowy tynk. Dla elewacji przewiduje się tynki z mas tynkowych akrylowych lub silikatowych, o grubości do 5mm oraz miejscowo gruboziarniste masy cokołowe w kolorze wg. rysunków kolorystyki.
9. Wykończenie zewnętrzne
Rynny i rury spustowe PCV;
Okna PCV;
Parapety zewnętrzne – stalowe;
Cokół wokół budynku – wyprawa mineralna lub płytka klinkierowa;
Opaska wokół budynku;
Drogi z chodnikami – z kostki brukowej;
Balustrady balkonów – stalowe;
Drzwi wejściowe do budynku – PCV lub aluminium.
10. Wykończenie wewnętrzne
Klatka schodowa – posadzka gresowa, ściany i sufity malowane;
Parapety wewnętrzne – konglomerat;
Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych do przyborów), RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa zasilana z lokalnego węzła cieplnego. Liczniki ciepła, ciepłej i zimnej wody użytkowej zlokalizowane w szachtach na komunikacji ogólnodostępnej;
Drzwi wejściowe do mieszkań – minimum klasy B.
11. Zagospodarowanie terenu:
Ciągi piesze i drogi wewnętrzne wykonane z polbruku. Oświetlenie zewnętrzne ciągów komunikacyjnych. Zieleń niska – trawa, krzewy oraz zieleń wysoka – drzewa (z wyłączeniem terenów z prawem do wyłącznego korzystania). Wykonanie drogi dojazdowej do nieruchomości wspólnej.

Standard i sposób wykończenia lokalu mieszkalnego
Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim wyposażony w: Okna PCV;
Parapety zewnętrzne – stalowe;
Balustrady balkonów – stalowe;
Maszynowe tynki wewnętrzne gipsowe na mokro bez gruntowania i szpachlowania;
Podłoża pod posadzki – betonowe;
Parapety wewnętrzne;
Instalacje – elektryczna z osprzętem, wodna ciepła i zimna - przyłącza, kanalizacyjna – pion i trójnik (bez podejść kanalizacyjnych pod przybory), RTV, telefoniczna, domofonowa, centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe panelowe; Drzwi wejściowe do mieszkań.

Standard i sposób wykończenia hali garażowej
Posadzki w garażu są betonowe z utwardzeniem powierzchniowym. Słupy są malowane w pasy żółto-czarne. Odwodnienie garażu na poziomie parkingów mechanicznych stanowią wpusty odwodnienie zrzucające wodę poprzez system kanalizacji. Garaż zamykany jest systemową bramą segmentową z blachy stalowej.
1. Ściany w stanie surowym pobiałkowane
2. Posadzki z impregnacją przeciwpyłową
Z garażu nie będą mogły korzystać pojazdy zasilane LPG i CNG

Standard i sposób wykończenia komórek lokatorskich
Lokal z komórkami w stanie deweloperskim wyposażony w:
1. Ściany piwniczne spoinowane (bez tynków);
2. Ściany pomiędzy komórkami lokatorskimi ażurowe (bez tynków);
3. Drzwi do komórek lokatorskich drewniane z możliwością zamknięcia na kłódkę;
4. Posadzki w piwnicach i komórkach betonowe;
5. Oświetlenie piwnicy – korytarz, oprawy zamontowane.